Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja neatrodat atbildi uz sev interesējošo jautājumu, lūdzu, sazinieties ar mums: info@club-interactive.com.

Nevaru ievadīt pasta indeksu

Ja kluba biedra profila datos vai aptauju atlases jautājumos jānorāda pasta indekss, lūdzu, ievadiet tikai pēdējos četrus indeksa ciparus (bez burtiem un citiem simboliem). Piemēram, ja pasta indekss ir LV-1124, jāievada 1124.

Ko darīt, ja aizmirsta parole?

Aptauju kluba dalībnieku ieejas lapā noklikšķiniet saiti Aizmirsāt paroli? un sekojiet tālākajām norādēm.

Kā saņemt vairāk uzaicinājumus uz aptaujām?

Lai biežāk saņemtu aptauju uzaicinājumus, svarīgi ir rūpīgi un iespējami pilnīgi aizpildīt dalībnieka profilu un atbildēt uz jautājumiem par jūsu dzīves stilu, patēriņa ieradumiem un interesēm. Detalizēta informācija ievērojami paaugstina iespēju tikt uzaicinātam piedalīties pētījumos. Tāpat svarīgi ir regulāri atjaunot profila informāciju, ja notikušas kādas izmaiņas.

Nav saņemts apstiprinājuma e-pasts dalībnieka reģistrācijai.

Apstiprinājuma e-pasti parasti tiek saņemti dažu minūšu laikā, taču dažreiz laiks var būt ilgāks. Ja neesat saņēmis apstiprinājumu, lūdzu, pārbaudiet, vai tas nav nonācis spam/junk mapē. Ja nepieciešams, Jums ir iespēja atkārtoti pieprasīt apstiprinājuma e-pastu – ieejiet savā jaunizveidotajā aptauju kluba kontā un noklikšķiniet saiti lapas augšpusē.

Kā nomainīt paroli?

Kluba biedra kontā izvēlieties „Mainīt paroli” un sekojiet norādēm.

Kā pārtraukt dalību aptauju klubā „Interactive”?

Kluba biedra kontā izvēlieties saiti „Slēgt kontu” un izpildiet norādes. Varat dzēst jūsu profilu, arī rakstot uz info@club-interactive.com. Svarīgi ievērot – ja vēlaties apmainīt kontā uzkrātos punktus pret balvām, tas jādara pirms konta slēgšanas. Slēdzot kontu, tiks dzēsta arī informācija par uzkrātajiem punktiem.