1. Reģistrējies
Piedalies pētījumos, izsaki savu viedokli un ietekmē dažādu procesu un notikumu attīstību Latvijā! Tas ir pavisam vienkārši – aizpildi īsu reģistrācijas formu un drīz pēc tam uz savu e-pastu saņemsi apstiprinājuma saiti. Pēc e-pasta adreses apstiprināšanas varēsi papildināt savu profilu ar informāciju par dzīves stilu, interesēm un ieradumiem.

2. Piedalies aptaujās
Tiklīdz tiks veikts kāds pētījums, e-pastā saņemsi uzaicinājumu ar saiti uz aptaujas anketu, kā arī informāciju par to, cik ilgs laiks nepieciešams anketas aizpildei, kāda ir atlīdzība (punktu skaits) par šo anketu u.c. Pētījumos iegūtā informācija tiek izmantota tikai apkopotā veidā un aptauju klubs “Interactive” pilnībā nodrošina kluba biedru sniegto atbilžu anonimitāti.

3. Krāj punktus
Atlīdzībai par piedalīšanos pētījumos aptauju klubs “Interactive” saviem biedriem piedāvā īpašu punktu un balvu sistēmu. Par katru aizpildītu aptaujas anketu kluba biedra kontā tiek ieskaitīts noteikts punktu daudzums. Dazādās aptaujās punktu skaits var būt atšķirīgs, jo ir atkarīgs no pētījuma tēmas, anketas aizpildīšanai nepieciešamā laika u.tml.

4. Saņem balvas
Sakrājot noteiktu punktu skaitu, aptauju kluba biedri tos var apmainīt pret izvēlēto balvu. Kluba biedri savā profilā var sekot līdzi kontā esošo punktu daudzumam, izvēlēties kādu no balvām un pieteikt punktu apmaiņu. Aptauju kluba “Interactive” biedriem balvās tiek piedāvātas Latvijā populārākās dāvanu kartes 5 eiro, 10 eiro un 20 eiro vērtībā.