Par aptauju klubu “Interactive”

Aptauju klubu “Interactive” ir izveidojusi un uztur pētījuma aģentūra Factum Interactive.

Reģistrējoties aptauju klubā “Interactive”, Jūs kļūstat par tā biedru un iegūstat iespēju izteikt viedokli pētījumos par dažādām aktuālām tēmām. Iegūtā informācija tiek izmantota tikai apkopotā veidā un aptauju klubs “Interactive” nodrošina tā biedru sniegto atbilžu anonimitāti.

Par aktīvu un godprātīgu dalību aptauju kluba “Interactive” un tā partneru veiktajās aptaujās, kluba biedri krāj punktus un saņem balvas.

Aptauju kluba “Interactive” programmnodrošinājums ļauj veikt visdažādākos pētījumus interneta vidē, nodrošinot augstu iegūto datu kvalitāti un garantējot augstu datu drošības līmeni. Kluba komandai ir ilggadēja pieredze sociālo un mārketinga pētījumu jomā, kā arī plašs sadarbības partneru loks daudzās ārvalstīs.

Par aptauju kluba biedru var kļūt ikviens, kurš ir aizpildījis reģistrācijas anketu un atbilst kluba noteikumiem. Pēc reģistrācijas ikviens aptauju kluba dalībnieks var labot vai papildināt informāciju par sevi aptauju kluba autorizētajā sadaļā, izmantojot lietotājvārdu un paroli.

Plašākai informācijai par aptauju klubu:

Pētījumu un aptauju pieteikumiem: info@research.lv